YÜKLENİYOR . . .

Son 44 Gün Kampanya Katılım : 10 Haziran 2024 / 31 Ağustos 2024
Puan Yüklenme Tarihi : Anında
Puan Son Kullanım Tarihi : Sınırsız

Yapı Kredi Worldcard’lı olanlara D&R'dan yapacakları harcamalarda 500 TL Worldpuan!

Kampanyadan faydalanmak için ilk defa Yapı Kredi Worldcard sahibi olunması ve D&R'da ki başvuru linkinden https://www.yapikredi.com.tr/y/djC4j başlatılıp tamamlanması ve kartın başvuru sonucu açılması gereklidir. Yapı kredi kredi kartı aktive edildikten sonra alışverişin D&R fiziksel veya online mağazalardan yapılması ve kart başvurusu sonrasında 45 gün içinde gerçekleşmesi gereklidir.

Yapı Kredi Worldcard’lı olanlara D&R'dan yapacakları harcamalarda 500 TL Worldpuan!
Tüm Kart kampanyaları ve Puanları takip etmek için;

Appcraft Appcraft QR

Kampanya Koşulları

  • dr.com.tr'den Yapı Kredi Worldcard başvuru sayfasına https://www.yapikredi.com.tr/y/djC4j yönlenen ve bu linkteki başvurusu sonucunda Yapı Kredi Worldcard’lı olan yeni kart müşterilerine , D&R'dan tek seferde 1000 TL ve üzerinde harcamalarında 500 TL Worldpuan hediye edilecektir.
  • Kampanyadan faydalanmak için ilk defa Yapı Kredi Worldcard sahibi olunması ve D&R'da ki başvuru linkinden https://www.yapikredi.com.tr/y/djC4j başlatılıp tamamlanması ve kartın başvuru sonucu açılması gereklidir. gurgencler.com.tr ‘den link yönlendirmesi ile yapılmayan başvurular ile açılan kartlar kampanyadan yararlanamayacaktır.
  • Kampanyadan belirtilen şekilde kart başvurusu yapıp, başvurunun onaylanıp kartın açılmasından sonra, kartını aktive eden ve Gürgençler'de fiziksel veya online mağazalardan tek seferde 1000 TL ve üzeri harcama yapan müşteriler faydalanabilecektir.
  • Yapı kredi kredi kartı aktive edildikten sonra alışverişin D&R fiziksel veya online mağazalardan yapılması ve kart başvurusu sonrasında 45 gün içinde gerçekleşmesi gereklidir. Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar kampanya kapsamında açılan kartın açık ve kullanılabilir statüde olması durumunda harcama sonrasında yüklenecektir. Puanların kart başvurusu sonrasında 60 gün içinde kullanılmalıdır. Kullanılmayan Worldpuan’lar geri alınacaktır. Worldpuan kazanımınızı World Mobil uygulamasından takip edebilirsiniz.
  • Kampanya katılımı, belirtilen şekilde kart başvurusunun yapılıp, kartın açılması ile alınmış olacaktır.
  • Her müşteri, kampanyadan sadece bir defa yararlanabilecektir.
  • Kampanyaya sadece Yapıkredi Worldcardlar dahildir, ticari kartlar, banka kartları ve World lisanslı bankaların World özellikli kredi kartları dahil değildir.
  • Ek kart başvuruları ve ikinci kart başvuruları kampanyaya dahil değildir. Sadece Yapı Kredi’den ilk defa kredi kartı alacak olanlar faydalanabilecektir.

Kart puanlarını birleştirerek özgürce harca!

Uygulamayı Aç