YÜKLENİYOR . . .

Kampanya sona erdi. Kampanya Katılım : 15 Ocak 2024 / 14 Şubat 2024
Puan Yüklenme Tarihi : Anında
Puan Son Kullanım Tarihi : Sınırsız

World Mobil’i arkadaşlarınızla tanıştırın, toplamda 100’er TL Worldpuan kazanın!

Arkadaşlarınızı World Mobil ile tanıştırarak toplam 100 TL Worldpuan kazanmak için Profilim>Davetlerim>Arkadaşımı Davet Et menüsündeki linki arkadaşınızla paylaşabilir, kampanya detaylarına Arkadaşımı Davet Et menüsünden ulaşabilirsiniz. Arkadaşımı Davet Et menüsü üzerinden davet edilen kişi World Mobil’e daha önce hiç giriş yapmamış veya son 1 senedir giriş yapmamış ise davet linkine tıklayarak uygulamayı indirip World Mobil’e giriş yaptığında kendisine özel Worldpuan kazanımlı kampanya tanımlanacaktır.

World Mobil’i arkadaşlarınızla tanıştırın, toplamda 100’er TL Worldpuan kazanın!
Tüm Kart kampanyaları ve Puanları takip etmek için;

Appcraft Appcraft QR

  • Arkadaşlarınızı World Mobil ile tanıştırarak toplam 100 TL Worldpuan kazanmak için Profilim>Davetlerim>Arkadaşımı Davet Et menüsündeki linki arkadaşınızla paylaşabilir, kampanya detaylarına Arkadaşımı Davet Et menüsünden ulaşabilirsiniz.
  • Arkadaşımı Davet Et menüsü üzerinden davet edilen kişi World Mobil’e daha önce hiç giriş yapmamış veya son 1 senedir giriş yapmamış ise davet linkine tıklayarak uygulamayı indirip World Mobil’e giriş yaptığında kendisine özel Worldpuan kazanımlı kampanya tanımlanacaktır. Davet edilen kampanyadan puan kazanmak için kampanyaya katılım sağlamalıdır.
  • Yapı Kredi Bankası çalışanları, Arkadaşımı Davet Et menüsünden davet göndererek arkadaşlarını World Mobil’li yapabilirler, ancak arkadaşları World Mobil’li olduğunda Yapı Kredi Bankası çalışanlarına puan yüklemesi yapılmaz.

Kredi Kartı harcamalarınızdan en iyi şekilde faydalanmak için şimdi

Uygulamayı Aç