YÜKLENİYOR . . .

Kampanya sona erdi. Kampanya Katılım : 04 Nisan 2024 / 30 Nisan 2024
Puan Yüklenme Tarihi : 02 Mayıs 2024
Puan Son Kullanım Tarihi : 31 Mayıs 2024

Vodafone Her Şey Yanımda 250 TL değerinde ParaPuan!

ParaPuan kampanyasına katılmak için 04-30 Nisan 2024 tarihleri arasında harcamadan önce “VODAFONE” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273'e SMS göndererek kayıt olacaklardır. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır. QNB Mobil’den ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin 04-30 Nisan 2024 tarihleri arasında QNB Mobil/Diğer işlemler/Kampanyalar/HEMEN KATIL butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olmaları gerekmektedir.

Vodafone Her Şey Yanımda 250 TL değerinde ParaPuan!
Tüm Kart kampanyaları ve Puanları takip etmek için;

Appcraft Appcraft QR

CardFinans bireysel kredi kartınızla 04-30 Nisan 2024 tarihleri arasında Vodafone Her Şey Yanımda üzerinden yapacağınız 5,000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 250 TL değerinde ParaPuan!  

 • ParaPuan kampanyasına katılmak için 04-30 Nisan 2024 tarihleri arasında harcamadan önce “VODAFONE” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273'e SMS göndererek kayıt olacaklardır. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır. Gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. QNB Mobil’den ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin 04-30 Nisan 2024 tarihleri arasında QNB Mobil/Diğer işlemler/Kampanyalar/HEMEN KATIL butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 250 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.
 • Kazanılan ParaPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kredi kartınıza 2 Mayıs 2024 tarihinde yüklenecek olup , Mayıs ayı sonuna kadar QNB Finansbank üye işyerlerinde geçerli olacaktır. 
 • Kazanılan ParaPuan’lar online alışverişlerde veya değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.
 • Kullanılmayan ParaPuan’lar 3 Haziran 2024 tarihinde geri alınacaktır. 
 • Kampanya, diğer ParaPuan kampanyaları ile birleştirilemez.
 • QNB Finansbank Ticari kartları, Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları, Banka kartları, Enpara.com kartları, ParaPuan kullanılarak yapılan işlemler ve Artı Kampanya’ya dahil olmayan CardFinans Fix’ler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
 • Sanal kartınız ile kazandığınız ParaPuan'larınızı Çağrı Merkezi ve İnternet Bankacılığı kanallarından asıl kartınıza transfer ederek, fiziksel mağazalardaki alışverişlerinizde de kullanabilirsiniz.
 • CardFinans Fix “Artı Kampanya” ücreti vergi dahil aylık 16 TL'dir ve her ay CardFinans Fix’inizden tahsil edilir. CardFinans Fix “Artı Kampanya’ya” dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’ü arayabilirsiniz. Artı Kampanya'ya dahil CardFinans Fix ParaPuan kampanyasına dahil olduğunda, ParaPuanın son kullanım tarihine kadar Artı Kampanya'dan çıkış yapamamaktadır. 
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen ParaPuan’lar geri alınacak; harcanmış ise, ilgili tutar ParaPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.
 • Üye marka kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır. 
 • QNB Finansbank A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Vodafone Yanımda mobil uygulaması içinde yer alan online alışveriş platformu Her Şey Yanımda ve https://www.vodafone.com.tr/her-sey-yanimda web sitesinden tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında Vodafone Yanımda mobil uygulaması içinde yer alan online alışveriş platformu Her Şey Yanımda ve https://www.vodafone.com.tr/her-sey-yanimda web sitesinden satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Vodafone Her Şey Yanımda müşteri hizmetlerine iletilebilir.
 • Kampanyaya katılım ve Vodafone Her Şey Yanımda’dan yapılacak alışverişler için Vodafone aboneliği şartı aranmamaktadır.

Kart puanlarını birleştirerek özgürce harca!

Uygulamayı Aç