YÜKLENİYOR . . .

Son 66 Gün Kampanya Katılım : 01 Şubat 2024 / 30 Nisan 2024
Puan Yüklenme Tarihi : 04 Haziran 2024
Puan Son Kullanım Tarihi : 30 Haziran 2024

MediaMarkt Birikimli MaxiPuan Fırsatı!

Kampanya tarihlerinde, alışverişinizden önce veya sonra, Maximum Mobil’de veya İşcep'te ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.

MediaMarkt Birikimli MaxiPuan Fırsatı!
Tüm Kart kampanyaları ve Puanları takip etmek için;

Appcraft Appcraft QR

Kampanya Ayrıntıları

Maximum Mobil’den veya İşCep'ten kampanyaya katılın, 1 Şubat - 30 Nisan 2024 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla MediaMarkt mağazaları veya www.mediamarkt.com.tr adresinden toplamda yapacağınız alışverişlerde 15.000 TL MaxiPuan fırsatını kaçırmayın!
1 Şubat - 30 Nisan 2024 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla MediaMarkt mağazaları ve www.mediamarkt.com.tr adresinden yapacağınız toplam 75.000 TL ve üzeri alışverişte 2.000 TL, 125.000 TL ve üzeri alışverişe 5.000 TL, 175.000 TL ve üzeri alışverişe 9.000 TL, 250.000 TL ve üzeri alışverişe 15.000 TL MaxiPuan kazabilirsiniz. Kampanyaya dahil kartlar ile MediaMarkt'tan kampanya dönemi boyunca gerçekleştireceğiniz alışverişlerin toplamı kampanya kapsamında geçerli sayılacaktır. 
Diğer MaxiPuan ve indirim kampanyaları ile birleştirilemez. Her bir alışveriş yalnızca bir kampanya kapsamında geçerli sayılacaktır. Kampanya dönemi boyunca düzenlenebilecek diğer MediaMarkt MaxiPuan veya indirim kampanyalarından kazanacağınız ödül tutarları iş bu kampanya ödül tutarından düşülerek MaxiPuan yüklemesi gerçekleştirilecektir. 
Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
Katılmak için: Kampanya tarihlerinde, alışverişinizden önce veya sonra, Maximum Mobil’de veya İşcep'te ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. 
Uygulamayı telefonunuza indirin: 
 
Maximum Mobil/indir
İşCep/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles, Privia markalı tüm bireysel kredi kartları, İş Bankası Bankamatik Kartları
Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: 
- Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maxipara Kartlar, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı
- Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, 
- Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler.
- Aidatsız Kart sahibi müşterilerimiz Bankamatik kartları da olması durumunda kampanyaya katılım sağlayabilirler. Ancak Aidatsız Kartlar ile gerçekleştirilen işlemlerden kampanyaya katılım sağlansa dahi ödül kazanılamayacaktır.
Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 4 Haziran 2024 tarihinde yüklenecek ve Maximum anlaşmalı tüm işyerlerinde kullanılabilecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 30 Haziran 2024’tür. Puanlar kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 01 Temmuz 2024 tarihinde geri alınacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 15.000 TL MaxiPuan kazanabilir. 
Ek Koşullar: İş Bankası ve Media Markt kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Diğer MaxiPuan ve indirim kampanyaları ile birleştirilemez.

Kredi Kartı harcamalarınızdan en iyi şekilde faydalanmak için şimdi

Uygulamayı Aç