YÜKLENİYOR . . .

İnternetten Para Kazanma Yolları ve Yatırım Tavsiyeleri

Bildiğiniz üzere özellikle son yıllarda ülkemizde ekonomik anlamda sıkıntılar yaşanıyor. Bu durumdan dolayı neredeyse halkın tamamı büyük bir geçim sıkıntısı içerisinde. Bu sebeple Puan Harca ekibi olarak her hafta faydalı blog yazıları yayınlayarak bütçe yönetimi, parayı akıllıca harcama ve bireysel yatırım tavsiyeleri ilgili tavsiyelerde bulunuyoruz. Bu hafta için seçtiğimiz konu ise internetten para kazanma yolları ve bireysel yatırım tavsiyeleri. Herkesin aklında olan bu sorulara Puan Harca stiliyle cevap vermek istedik. Sizinle paylaşacağımız ipuçları sayesinde farklı bir yolla yatırım yaparak para kazanabilirsiniz. Tüm süreci adım adım içeriğimizde anlatıyoruz. Hazırsanız hadi başlayalım!

28
Mart
İnternetten Para Kazanma Yolları ve Yatırım Tavsiyeleri

Kredi Kart Puanları Nasıl Kazanılır?

Birçoğumuz kredi kartı kullanıyoruz. Ancak pek azımız bunu efektif bir şekilde kullanmasını biliyor. Örneğin genellikle kredi kartı puanları, yapılan binlerce lira alışverişlerin sonucunda kazanılan 5-10 TL olarak görülüyor. Fakat bu hiç doğru değil. Doğru stratejileri uygulamanız durumunda ayda en az 500 TL puan kazanabileceğinizi biliyor muydunuz?

Pek çok banka her ay onlarca kampanya duyuruyor. Bu kampanyalar sayesinde yaptığınız rutin alışverişlerde yüzlerce TL değerinde puan kazanmanız mümkün. Ancak yapmanız gereken şey güncel kampanyaları sürekli takip etmek. Sonrasında belirtildiği şekilde rutin harcamalarınızı gerçekleştirin.

Örneğin her ay kıyafet aldığınızı farz edelim. A bankasının kampanyasına göre 300 TL ve üzeri üç kıyafet alışverişinizde toplam 200 TL puan kazanabiliyorsunuz. Bu durumda bir anda 900 TL’lik alışveriş yapmak yerine 300 TL’lik üç ayrı alışveriş yapmalısınız. Ayrıca bu alışverişleri, belirtilen üye iş yerlerinden veya web sitelerinden yapmaya özen göstermelisiniz. Böylece her ay yaptığınız bu rutin harcamanızdan yüzlerce TL puan kazanmış oluyorsunuz.

Kart Puanlarıyla İnternetten Para Kazanma Yolları Nelerdir? Bireysel Yatırım Tavsiyeleri

Kredi kartınızı efektif şekilde kullanmanın en etkili para kazanma yolları arasında yer aldığını gördünüz. Peki bu puanları yatırıma nasıl çevirebilirsiniz? Tam bu noktada Puan Harca uygulaması devreye giriyor. Bildiğiniz gibi Puan Harca uygulaması, kredi kartı puanlarınızı takip edebildiğiniz ve birleştirip harcayabildiğiniz tek platform. Marka iş birlikçilerimizden olan yatırımım.com, altın veya gümüş gibi yatırım araçları satın alabildiğiniz bir internet sitesi. Uygulamamız üzerinden puanlarınızla alacağınız dijital alışveriş kodu sayesinde bu web siteden dilediğiniz fiziksel yatırım aracını satın alabilirsiniz. Böylece online şekilde hızlıca yatırım yapıp internetten para kazanma olayına farklı bir soluk getirebilirsiniz.
İnternetten Para Kazanma Yolları ve Yatırım Tavsiyeleri

Peki sonrasında ne yapmalısınız? Eğer amacınız puanlarınızı nakit paraya çevirmek ise satın aldığınız altın veya gümüşü bir kuyumcuda bozdurabilirsiniz. Ancak uzmanların yatırım tavsiyeleri, bunu bir yatırım fırsatı olarak görmenizden yana. Yani anında bozdurmak yerine zaman içinde birikimlerinizin değerlenmesini bekleyebilirsiniz. Çünkü bildiğiniz üzere değerli metaller, en akıllı yatırım araçları arasında yer alır. Bu sayede kart puanlarınızla kolayca yatırım yapmış olacaksınız.

Kart Puanlarıyla Bütçe Tasarrufu Nasıl Yapılır?

Kart puanlarıyla yatırım yapmak istemiyor olabilirsiniz. Bu durumdaysa yine çözüm çok basit: Puan Harca. Uygulamamızda 40’tan fazla marka olduğunu biliyorsunuzdur. Biriktirmiş olduğunuz kart puanlarınla iş birliği yaptığımız bu markalardan istediğinden dijital alışveriş kodu satın alabilirsin. Örneğin market alışverişi yapmak için A101, Migros, CarrefourSA, Getir ve GetirBüyük markalarından dilediğinizi seçmeniz mümkün. Böylece ihtiyaçlarınızı, kazandığınız puanlarla karşılayabilir ve bütçe tasarrufu yapabilirsiniz.
İnternetten Para Kazanma Yolları ve Yatırım Tavsiyeleri

Bu içeriğimizde size internetten para kazanma yolları ve bu paralarla uygulayabileceğiniz farklı bireysel yatırım tavsiyeleri verdik. Puan Harca olarak ekonomik anlamda bu zor dönemde kullanıcılarımıza maddi olarak avantaj sağlamaya çalışıyoruz. Size fayda sağlayacak pek çok iş birliğiyle karşınızda olmaya devam edeceğiz. Dilerseniz uygulamamızı indirerek fırsatlarımızı inceleyebilirsiniz. Bir sonraki blog yazımızda görüşmek üzere. Hoşça kalın.

Kart puanlarını birleştirerek özgürce harca!

Uygulamayı Aç