YÜKLENİYOR . . .

Son 13 Gün Kampanya Katılım : 01 Temmuz 2024 / 31 Temmuz 2024
Puan Yüklenme Tarihi : 10 Ağustos 2024
Puan Son Kullanım Tarihi : Sınırsız

Bankomat Kart ile e-ticaret alışverişlerinize 250 TL Bankomat Para!

Kampanyaya katılmak için, VakıfBank Mobil'de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ''Hemen Katıl'' tuşunu tıklayabilir veya Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan HEDIYE yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz. HEDIYE kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.

Bankomat Kart ile e-ticaret alışverişlerinize 250 TL Bankomat Para!
Tüm Kart kampanyaları ve Puanları takip etmek için;

Appcraft Appcraft QR

  • VakıfBank Bankomat Kart ile 1-31 Temmuz 2024 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 4 adet 1.000 TL ve üzeri e-ticaret alışverişine 250 TL Bankomat Para hediye edilecektir.
  • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteriye en fazla 250 TL Bankomat Para hediye edilecektir.
  • Aynı gün yapılan alışverişlerden sadece biri kampanyaya dahil edilecektir.
  • Kampanyaya katılmak için, VakıfBank Mobil'de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ''Hemen Katıl'' tuşunu tıklayabilir veya Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan HEDIYE yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz. HEDIYE kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.
  • VakıfBank Worldcard'lar, mail order, nakit çekim, iade ve iptal işlemleri, vergi, sigorta, emeklilik, yardım kurumu ve fatura ödemeleri, elektronik para transfer işlemleri, cüzdan transfer işlemleri, passolig ödemesi, ininal, multinet, sodexo vs gibi tüm yemek kartı yüklemeleri, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • Sanal Bankomat Kartlar kampanyaya dahildir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan Bankomat Paralar 10 Ağustos 2024 tarihinde kampanya koşullarını sağlayan müşterilerimizin kullanıma açık bireysel Bankomat Kartlarına yüklenecektir. Yüklenen Bankomat Para, Bankomat Para alt limitine ulaştıktan bir gün sonra ilgili vadesiz hesaba aktarılacaktır.
  • Kampanyadan sadece bireysel Bankomat Kart sahipleri faydalanabilir.
  • Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
  • VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Kart puanlarını birleştirerek özgürce harca!

Uygulamayı Aç