YÜKLENİYOR . . .

Kampanya sona erdi. Kampanya Katılım : 01 Şubat 2024 / 29 Şubat 2024
Puan Yüklenme Tarihi : Anında
Puan Son Kullanım Tarihi : Sınırsız

Tatilsepeti.com’da 1.500 TL ye varan chip-para!

Kampanyadan yararlanabilmek için, Tatilsepeti web sitesi veya mobil uygulaması içerisinde 15.000 TL ve üzeri değerdeki sepet oluşturulduktan sonra, ödeme sayfasında “Juzdan ile Öde” yöntemini seçerek Juzdan uygulamasına giriş yapılması, sonrasında Juzdan uygulamasında Akbank Bireysel kredi/banka kartları ile ödemenin tamamlanması gerekmektedir. Kampanyadan faydalanmak için Tatilsepeti.com web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden yapılan harcamalarda, ödeme seçeneği olarak “Juzdan” seçilmesi gereklidir.

Tatilsepeti.com’da 1.500 TL ye varan chip-para!
Tüm Kart kampanyaları ve Puanları takip etmek için;

Appcraft Appcraft QR

Juzdan ile öde’ye özel Tatilsepeti.com internet sitesi veya Tatilsepeti mobil uygulaması üzerinden 1 -29 Şubat 2024 tarihlerinde Akbank Bireysel Kartları ile “Juzdan ile Öde” seçilerek tek seferde yapılan ilk 15.000 TL – 29.999 TL arası tek ödeme veya taksitli harcamanıza 500 TL, 30.000 TL – 39.999 TL arasındaki harcamanıza 1.000 TL veya 40.000 TL ve üzeri harcamanıza 1.500 TL chip-para kazanma fırsatı! Üstelik 9 aya varan taksit imkanıyla

Kampanya detayları:

 • Juzdan ile öde’ye özel Tatilsepeti.com internet sitesi veya Tatilsepeti mobil uygulaması 1- 29 Şubat 2024 tarihlerinde Akbank Bireysel Kartları ile “Juzdan ile Öde” seçilerek tek seferde yapılan ilk 15.000 TL – 29.999 TL arası tek ödeme veya taksitli harcamanıza 500 TL, 30.000 TL – 39.999 TL arasındaki harcamanıza 1.000 TL veya 40.000 TL ve üzeri harcamanıza 1.500 TL chip-para kazanma fırsatı! Üstelik 9 aya varan taksit sunulmuştur.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için, Tatilsepeti web sitesi veya mobil uygulaması içerisinde 15.000 TL ve üzeri değerdeki sepet oluşturulduktan sonra, ödeme sayfasında “Juzdan ile Öde” yöntemini seçerek Juzdan uygulamasına giriş yapılması, sonrasında Juzdan uygulamasında Akbank Bireysel kredi/banka kartları ile ödemenin tamamlanması gerekmektedir.
 • Kampanyadan faydalanmak için Tatilsepeti.com web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden yapılan harcamalarda, ödeme seçeneği olarak “Juzdan” seçilmesi gereklidir.
 • İnternet sitesinden yapılan işlemlerde, “Juzdan ile Öde” seçildikten sonra oluşturulacak karekodun(QR), Juzdan uygulaması içerisindeki QR okuyucu aracılığıyla okutulması ve ödemenin başarıyla tamamlanması gerekmektedir.
 • Tatilsepeti uygulamasından yapılan işlemlerde, ödeme adımında “Juzdan ile Öde” seçildikten sonra Juzdan uygulamasına yönlenip şifre ile giriş yapılarak ödeme başarıyla tamamlamalıdır.
 • “Juzdan ile öde” seçilmeden yapılan ödemeler ve Tatilsepeti web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden başlatılıp sadece 3D onayı Juzdan ile yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Tatilsepeti 444 44 20 nolu çağrı merkezi ve acentelerden yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir.
 • Kampanyada kazanılan chip-paralar tatilsepeti.com ve Tatilsepeti mobil uygulamasında kullanılmamaktadır.
 • Kampanyaya yurt içi/yurt dışı oteller, yurtiçi/yurt dışı turlar, Kıbrıs ve gemi turları rezervasyonları dahil olup, Tur paketi dışındaki yurt içi ve yurt dışı uçak bileti rezervasyonları dahil değildir.
 • Axess, Wings, Free, Akbank Kart ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
 • Ek kartlar, Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise chip-para kampanyasına dahil değildir.
 • Kampanyaya, tatilsepeti.com ve Tatilsepeti mobil uygulamasından yapılan harcamalarda Juzdan’nın ödeme seçeneği olarak seçilmesi ve harcamanın tamamlanması dışında Tatilsepeti’nin sanal POS’undan yapılan işlemler dahil değildir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl kartları ile yapacağı ilk 15.000 TL ve üzeri harcamasıyla kampanyadan bir defa en fazla 1.500 TL chip-para ödül kazanabilir.
 • İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-paralar iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Juzdan üzerinden ödemesi gerçekleşmeyen harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Taksit kampanyası kapsamında 29 Şubat 2024’e kadar tatilsepeti.com ve tatilsepeti satış ofislerinden yapılacak yurt içi rezervasyonlarda 9 aya varan taksit, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ilişkin rezervasyonlarda 3 taksit fırsatı sunulmaktadır. Yurt dışına ilişkin harcamalarda taksit uygulanamaz.
 • Taksit kampanyasına Axess, Free, Wings Bireysel kartlar, Ticari kartlar, Bank’O Card Axess kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir.
 • Taksitli satışlarda taksit sayısı ürün gruplarına göre değişmektedir. Taksit sayısı, yasal mevzuat tarafından ürün grupları için açıklanan azami taksit sayısını geçmeyecek şekilde firma tarafından alışveriş esnasında uygulanmaktadır.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ’’yenileme merkezi’’ veya ’’yetkili satıcı’’ niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. ve Tatilsepeti kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kart puanlarını birleştirerek özgürce harca!

Uygulamayı Aç