YÜKLENİYOR . . .

Kampanya sona erdi. Kampanya Katılım : 05 Nisan 2024 / 30 Nisan 2024
Puan Yüklenme Tarihi : 02 Mayıs 2024
Puan Son Kullanım Tarihi : 31 Mayıs 2024

Atasun Optik’te Güneş Gözlüğü Alışverişinize 250 TL değerinde ParaPuan!

ParaPuan kampanyasına katılmak 05-30 Nisan 2024 tarihleri arasında “ATASUN” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273'e SMS göndererek kayıt olacaklardır. QNB Mobil’den ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin kampanya dönemi boyunca QNB Mobil/Diğer işlemler/Kampanyalar/ “HEMEN KATIL” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olmaları gerekmektedir.

Atasun Optik’te Güneş Gözlüğü Alışverişinize 250 TL değerinde ParaPuan!
Tüm Kart kampanyaları ve Puanları takip etmek için;

Appcraft Appcraft QR

CardFinans bireysel kredi kartınızla 05-30 Nisan 2024 tarihleri arasında Atasun Optiklerden, atasunoptik.com.tr’den, Atasun Optik mobil Uygulamasından, tek seferde yapacağınız 2.500 TL ve üzeri ilk güneş gözlüğü alışverişinize QNB Finansbank üye işyerlerinde geçerli 250 TL değerinde ParaPuan!

 • ParaPuan kampanyasına katılmak 05-30 Nisan 2024 tarihleri arasında “ATASUN” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273'e SMS göndererek kayıt olacaklardır. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır. Gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. QNB Mobil’den ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin kampanya dönemi boyunca QNB Mobil/Diğer işlemler/Kampanyalar/ “HEMEN KATIL” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olmaları gerekmektedir.
 •  CardFinans Nakit banka kartınızla kampanyadan faydalanmak için kayıt olma koşulu bulunmamaktadır.
 •  ParaPuan kampanyalarından bir kişi bir kez, 2.500 TL ve üzeri ilk güneş gözlüğü alışverişinde yararlanabilecek olup, en fazla 250 TL değerinde ParaPuan kazanabilecektir.
 •  Kazanılan ParaPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kredi kartınıza 02 Mayıs 2024’te yüklenecek olup, mayıs ayı sonuna kadar online hariç QNB Finansbank üye işyerlerinde geçerli olacaktır.
 •  Kazanılan ParaPuan’lar online alışverişlerde ve değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.
 •  Kullanılmayan ParaPuan 03 Haziran 2024’te geri alınacaktır.
 •  Kampanya, diğer ParaPuan kampanyaları ile birleştirilemez.
 •  Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen ParaPuan’lar geri alınacak; harcanmış ise, ilgili tutar ParaPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.
 • Kampanyaya CardFinans Nakit banka kartları dahildir.
 • QNB Finansbank Ticari kartları, Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları, ParaPuan kullanılarak yapılan işlemler,enpara.com kartları ve Artı Kampanya’ya dahil olmayan CardFinans Fix’ler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
 •  Sanal kartınız ile kazandığınız ParaPuan'larınızı QNB Finansbank Çağrı Merkezi ve İnternet Bankacılığı kanallarından asıl kartınıza transfer ederek, fiziksel mağazalardaki alışverişlerinizde de kullanabilirsiniz.
 • CardFinans Fix “Artı Kampanya” ücreti vergi dahil aylık 16 TL'dir ve her ay CardFinans Fix'inizden tahsil edilir. CardFinans Fix Artı Kampanya'ya dahil olmak ve bilgi için 08502220900’u arayabilirsiniz.
 • Artı Kampanya'ya dahil CardFinans Fix ParaPuan kampanyasına dahil olduğunda, ParaPuanın son kullanım tarihine kadar Artı Kampanya'dan çıkış yapamamaktadır.
 • Atasun Optik Perakende Ticaret A.Ş. ve QNB Finansbank A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Atasun Optik’in tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi www.atasunoptik.com.tr' den veya Atasun Optik mobil uygulamasından alınabilir.
 • ParaPuan kazanma ve kullanma koşulları QNB Finansbank A.Ş. tarafından düzenlenmekte olup, Atasun Optik Perakende Ticaret A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır. Bu gecikmelerden Atasun Optik Perakende Ticaret A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında Atasun Optik’ten satın alınan ürünlerle ilgili olarak genel kampanyalar, yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Atasun Optik’in 444 67 85 numaralı müşteri hizmetlerine iletilebilir.

Kart puanlarını birleştirerek özgürce harca!

Uygulamayı Aç