YÜKLENİYOR . . .

Son 36 Gün Kampanya Katılım : 01 Ocak 2024 / 31 Mart 2024
Puan Yüklenme Tarihi : 17 Nisan 2024
Puan Son Kullanım Tarihi : 31 Mayıs 2024

Kaya Hotels'den gerçekleştireceğiniz otel ve konaklama rezervasyonlarında 2.000 TL'ye varan MaxiPuan!

Maximum Mobil ve İşCep uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Kaya Hotels'den gerçekleştireceğiniz otel ve konaklama rezervasyonlarında 2.000 TL'ye varan MaxiPuan!
Tüm Kart kampanyaları ve Puanları takip etmek için;

Appcraft Appcraft QR

​Kampanya Ayrıntıları

Maximum Kart’ınızla 31 Mart 2024’e kadar seçili Kaya Otelleri'nden yapacağınız rezervasyonunuzda 2.000 TL'ye varan MaxiPuan kazanın!

Maximum Mobil ve İşcep’ten katılıma özel 1 Ocak – 31 Mart 2024 tarihleri arasında seçili Kaya Otelleri'nden tek seferde yapacağınız 10.000 TL ve üzeri işlemlerde 1.000 TL MaxiPuan, 20.000 TL ve üzeri işlemlerde 1.500 TL MaxiPuan, 30.0000 TL ve üzeri işlemlerde ise 2.000 TL MaxiPuan kazanın!
Kampanyaya dahil otel listesi için tıklayınız.​
Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
Katılmak için: Maximum Mobil ve İşCep uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. 
Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Genç, Maximum Pati Kart)
Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi ve Bankamatik kartları.
Kampanyaya dahil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartları, Ticari Bankamatik Kartları, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum üye işyerinden yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir. 
Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 17 Nisan 2024 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Mayıs 2024’tür. Maximiles’a yüklenen puanlar, MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 2.000 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya döneminde gerçekleştirilen rezervasyonların iptal edilmesi veya iade edilmesi durumunda, yüklenen MaxiPuan'lar geri alınacaktır. Kazanacağınız MaxiPuan’ları Maximum anlaşmalı üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
Ek Koşullar: T. İş Bankası A.Ş. ve Kaya Turistik Tesisleri Titreyengöl Otelcilik A.Ş. kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Puan yükleme tarihinden sonra yapılan rezervasyon iptallerinde yüklenen puanlar geri alınacaktır.

Kredi Kartı harcamalarınızdan en iyi şekilde faydalanmak için şimdi

Uygulamayı Aç