YÜKLENİYOR . . .

Kampanya sona erdi. Kampanya Katılım : 01 Şubat 2024 / 29 Şubat 2024
Puan Yüklenme Tarihi : Anında
Puan Son Kullanım Tarihi : 31 Mart 2024

İlk kredi kartı başvurunuzda dijital kullanımı tercih edin; kart başvurunuza 250 TL, kartınızı kullanarak toplam 550 TL’ye varan MaxiPuan kazanın!

29 Şubat 2024 tarihine kadar Bankamızdan ilk kez kredi kartı alan müşterilerimiz dijital kullanım tercih etmeleri halinde 250 TL, yapacakları mobil temassız ya da TR karekod işlemleri üzerinden ise toplam 300 TL’ye varan MaxiPuan ödülü ile toplam 550 TL MaxiPuan kazanabileceklerdir.

İlk kredi kartı başvurunuzda dijital kullanımı tercih edin; kart başvurunuza 250 TL, kartınızı kullanarak toplam 550 TL’ye varan MaxiPuan kazanın!
Tüm Kart kampanyaları ve Puanları takip etmek için;

Appcraft Appcraft QR

Kampanya Ayrıntıları

Bankamızdan ilk kez kredi kartı alan müşterilerimiz dijital kullanım tercih etmeleri halinde 250 TL, yapacakları mobil temassız ya da TR karekod işlemleri üzerinden ise toplam 300 TL’ye varan MaxiPuan ödülü ile toplam 550 TL MaxiPuan kazanabileceklerdir.
Dijital kullanıma ve kampanyaya dahil olan kartlar: Maximum Kart, Maximum Pati Kart, Maximum TEMA Kart, Maximiles Black, Maximiles
Kampanyaya dahil olmayan kartlar: Ticari Kredi Kartları, Bankamatik Kartlar, Maxipara Kart, Maximum Genç Kart, Aidatsız Kartlar, özel logolu Maximum Kartlar 
 
Ek koşullar: İşCep’ten ya da Şubelerimizden yapacağınız kredi kartı başvurularınızda kartınızın fiziken basılması yerine dijital kullanmayı tercih edebilirsiniz. Artık Android işletim sistemli ve NFC özellikli cihazlarınız üzerinden mobil temassız ödeme ve tüm akıllı telefonlarınız ile TR Karekod (QR) ödeme ile tüm işlemleri gerçekleştirebilir, peşin işlemlerin yanı sıra Maximum anlaşmalı işyerlerinde taksitli alışveriş ya da MaxiPuan kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartınızı fiziki basılı hali yerine dijital kullanımı tercih ettiğinizde fiziki kartınızın tüm özelliklerinin yanı sıra çevreyi korumaya yardımcı olur, kampanyalardan daha yüksek MaxiPuan kazanabilirsiniz. 29 Şubat 2024 tarihine kadar Bankamızdan ilk kez kredi kartı alan müşterilerimiz dijital kullanım tercih etmeleri halinde 250 TL, yapacakları mobil temassız ya da TR karekod işlemleri üzerinden ise toplam 300 TL’ye varan MaxiPuan ödülü ile toplam 550 TL MaxiPuan kazanabileceklerdir. Kampanya kapsamında kredi kartı başvurusu onaylanan müşterilerimize 250 TL MaxiPuan yüklemesi yapılacaktır. 1 Şubat 2024 tarihi itibariyle kullanılabilir durumda İş Bankası bireysel kredi kartı olmayan tüm müşteriler, başvurmaları halinde kampanyadan yararlanabilecektir. Kampanya, ilgili tarihler arasında düzenlenen diğer MaxiPuan ödüllü kampanyalar ile birleştirilebilir. İş Bankası çalışanları kampanyadan hariç tutulmuştur. 
Dijital kullanım özelliğine sahip olmayan kart türleri ve dijital kullanım tercihi olmayarak fiziken teslim alınan kartlar kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır.
Ödül Kullanımı: Kampanya kapsamında kazanılan 250 TL MaxiPuan kredi kartı başvurunuzun onaylandığı tarihi izleyen gün içerisinde yapılacaktır. Yükleme anında dijital kullanım tercihli kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir. Bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kere yararlanabilecek ve müşteri başına azami 250 TL MaxiPuan kazanılabilecektir. Kampanya kapsamında yüklenecek MaxiPuan'ların son kullanım tarihi 31.03.2024’ tür (bu tarih dahil). 
Türkiye İş Bankası kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Kart puanlarını birleştirerek özgürce harca!

Uygulamayı Aç