YÜKLENİYOR . . .

Son 13 Gün Kampanya Katılım : 01 Temmuz 2024 / 31 Temmuz 2024
Puan Yüklenme Tarihi : 01 Ağustos 2024
Puan Son Kullanım Tarihi : 31 Ağustos 2024

incehesap.com’da 500 TL’ye varan ParaPuan!

ParaPuan kampanyasına katılmak için 01-31 Temmuz 2024 tarihleri arasında “INCEHESAP” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273'e SMS göndererek kayıt olacaklardır.

incehesap.com’da 500 TL’ye varan ParaPuan!
Tüm Kart kampanyaları ve Puanları takip etmek için;

Appcraft Appcraft QR

CardFinans bireysel kredi kartınızla 01-31 Temmuz 2024 tarihleri arasında incehesap.com’dan tek seferde yapacağınız 5.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 300 TL veya 10.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 500 TL değerinde anlaşmalı QNB Finansbank üye işyerlerinde geçerli ParaPuan!

 • ParaPuan kampanyasına katılmak için 01-31 Temmuz 2024 tarihleri arasında “INCEHESAP” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273'e SMS göndererek kayıt olacaklardır. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır. Gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. QNB Mobil’den ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin kampanya QNB Mobil/Diğer İşlemler/Kampanyalar “HEMEN KATIL” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Bireysel kredi kartı veya banka kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi veya banka kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 500 TL değerinde ParaPuan kazanabilecektir.
 • Kazanılan ParaPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız  kartınıza 01 Ağustos 2024’de yüklenecek olup ağustos ayı sonuna kadar QNB Finansbank üye işyerlerinde geçerli olacaktır.
 • Kazanılan ParaPuan’lar online alışverişlerde veya değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.
 • Kullanılmayan ParaPuan 02 Eylül 2024’de geri alınacaktır. 
 • Kampanya, diğer ParaPuan kampanyaları ile birleştirilemez. 
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen ParaPuan’lar geri alınacak; harcanmış ise, ilgili tutar ParaPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır. 
 • QNB Finansbank Ticari kartları, Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları, banka kartları, Enpara.com kartları, ParaPuan kullanılarak yapılan işlemler ve Artı Kampanya’ya dahil olmayan CardFinans Fix’ler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
 • Sanal kartınız ile kazandığınız ParaPuan'larınızı Çağrı Merkezi ve İnternet Bankacılığı kanallarından asıl kartınıza transfer ederek, fiziksel mağazalardaki alışverişlerinizde de kullanabilirsiniz.
 • CardFinans Fix “Artı Kampanya” ücreti vergi dahil aylık 16 TL'dir ve her ay CardFinans Fix'inizden tahsil edilir. CardFinans Fix Artı Kampanya'ya dahil olmak ve bilgi için 08502220900’u arayabilirsiniz. 
 • Artı Kampanya'ya dahil CardFinans Fix ParaPuan kampanyasına dahil olduğunda, ParaPuanın son kullanım tarihine kadar Artı Kampanya'dan çıkış yapamamaktadır. 
 • QNB Finansbank A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar. incehesap.com’un tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi www.incehesap.com ‘dan alınabilir. 
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Kampanya kapsamında incehesap.com’dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak genel kampanyalar, yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler incehesap.com müşteri hizmetlerine iletilebilir.

Kart puanlarını birleştirerek özgürce harca!

Uygulamayı Aç