YÜKLENİYOR . . .

Kampanya sona erdi. Kampanya Katılım : 12 Haziran 2024 / 14 Temmuz 2024
Puan Yüklenme Tarihi : 24 Temmuz 2024
Puan Son Kullanım Tarihi : 31 Ağustos 2024

Maximum'dan Kip'te 500 TL MaxiPuan Fırsatı!

Kampanya tarihlerinde, alışverişinizden önce veya sonra, İşCep veya Maximum Mobil’de ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Maximum'dan Kip'te 500 TL MaxiPuan Fırsatı!
Tüm Kart kampanyaları ve Puanları takip etmek için;

Appcraft Appcraft QR

​Kampanya Ayrıntıları

İşCep veya Maximum Mobil'den kampanyaya katılın, 12 Haziran – 14 Temmuz 2024 tarihleri arasında Bankamatik Kartı ve Maximum Kart’ınızla Kip mağazaları ile www.kip.com.tr adresinden tek seferde yapacağınız 7.500 TL ve üzeri ilk alışverişte 500 TL MaxiPuan kazanın!

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
Katılmak için: Kampanya tarihlerinde, alışverişinizden önce veya sonra, İşCep veya Maximum Mobil’de ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. 
Kampanyaya dâhil olan kartlar: Bankamatik Kartı, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, Maximiles Black, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Pati Kart, Maximum Genç)
Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Aidatsız Kartlar, Ticari Kartlar, Maxipara Kartlar, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler
Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 24 Temmuz 2024 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 31 Ağustos 2024'tür. Puanlar kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 1 Eylül 2024 tarihinde geri alınacaktır. Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda MaxiMil’e dönüştürülebilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir. Maximiles’a yüklenen puanlar Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile kullanılabilecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Kampanya kart bazında değil, müşteri bazındadır. Diğer MaxiPuan ve İndirim kampanyalarıyla birleştirilemez. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 500 TL MaxiPuan kazanabilir. 

Ek Koşullar: İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Kart puanlarını birleştirerek özgürce harca!

Uygulamayı Aç