YÜKLENİYOR . . .

Son 13 Gün Kampanya Katılım : 01 Temmuz 2024 / 31 Temmuz 2024
Puan Yüklenme Tarihi : 10 Ağustos 2024
Puan Son Kullanım Tarihi : Sınırsız

Bankomat Kart ile akaryakıt alışverişlerinize 180 TL Bankomat Para!

Kampanyaya katılmak için, VakıfBank Mobil'de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ''Hemen Katıl'' tuşunu tıklayabilir veya Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan AKARYAKIT yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz. AKARYAKIT kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.

Bankomat Kart ile akaryakıt alışverişlerinize 180 TL Bankomat Para!
Tüm Kart kampanyaları ve Puanları takip etmek için;

Appcraft Appcraft QR

  • VakıfBank Bankomat Kart ile 1-31 Temmuz 2024 tarihleri arasında akaryakıt sektöründe farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 4 adet 800 TL ve üzeri alışverişe 180 TL Bankomat Para hediye edilecektir.
  • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteriye en fazla 180 TL Bankomat Para hediye edilecektir.
  • Aynı gün yapılan alışverişlerden sadece biri kampanyaya dahil edilecektir.
  • Kampanyaya katılmak için, VakıfBank Mobil'de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ''Hemen Katıl'' tuşunu tıklayabilir veya Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan AKARYAKIT yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz. AKARYAKIT kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.
  • VakıfBank Worldcard’lar, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve iptal işlemleri kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan Bankomat Paralar 10 Ağustos 2024 tarihinde kampanya koşullarını sağlayan müşterilerimizin kullanıma açık bireysel Bankomat Kartlarına yüklenecektir. Yüklenen Bankomat Para, Bankomat Para alt limitine ulaştıktan bir gün sonra ilgili vadesiz hesaba aktarılacaktır.
  • Kampanyadan sadece bireysel Bankomat Kart sahipleri faydalanabilir.
  • Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
  • VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Kart puanlarını birleştirerek özgürce harca!

Uygulamayı Aç